Sladký koutek

Svatební české minidezerty, italská semifredda či lahodné francouzské makronky. Oblíbené sladkosti na svatbu.

České minidezerty

Oblíbené mini větrníčky, kremrole, věnečky, čoko banánky, vanilkové roládky, čoko roládky, ovocné či ořechové košíčky a laskonky – cena 15Kč/ks. Minimální odběr je 10 ks od jednoho druhu.

Punčový řez – minimální odběr 20ks, cena 20Kč/ks.

 

Dezerty v pohárku

Dále nabízíme dezerty v pohárku. Příchutě: tiramisu, panna cotta, čokoládová, vanilková, nugátová, dolcelatte, karamelová, oříšková, pistáciová, rafaello, arancio, jahodová, banánová, capuccino, griliášová, moncherry, tvarohový míša, vanilka s ovocným želé, baileys s banánem, tartufo čokoláda, skořicová, likérová, smetanová s bílou čokoládou, maracuja, vaječný likér, harlekýn, ostružina, malina, borůvková, jogurtová, mandlová, limeta s tvarohem.

Dezerty ve velkém pohárku (cca 220g) cena 39Kč/ks, minidezerty v malém pohárku (cca 90g) 23Kč/ks. Minimální odběr je 10 ks od jednoho druhu.

 

Semifreda

Semifreda jsou Italské mini dezerty s piškotem a lehkým šlehačkovým krémem (jahoda, čokoláda, broskev). Cena 23Kč/ks. Minimální odběr je 10 ks od jednoho druhu.

 

Makronky

Makronky děláme v několika příchutích – citronové, vanilkové, čokoládové, pistáciové, malinové, jahodové nebo kokosové. Makronky barvíme přírodními barvivy, barvy jsou proto jemně pastelové. Vyniká jejich mandlová chuť a příchuť krému, rozplývají se na jazyku. Cena 23Kč/ks. Minimální odběr je 10 ks od jednoho druhu.

Makronky Vám také zabalíme do celofánového sáčku jako výslužky pro Vaše hosty.

Profiterolky, mini doughnuts a další

Dále pro vás připravíme profiterolky plněné vanilkovým krémem s polevou za 15Kč/ks, mini doughnuts s polevou 17Kč/ks. Ovocné špízy 330Kč/kg, jahody v čokoládě 330Kč/kg , muffins 30Kč/ks nebo cookies 200Kč/kg. Děláme i paris breast, eclery a další.

 

Svatební minidezerty