Svatební sweetbar
« 1 z 10 »

Svatební sweet bar nebo-li sladký koutek v poslední době vévodí svatebním trendům. Co si pod tím představit? Je to místo, kde najdete všechny milovníky sladkého, jak si pochutnávají na svatebních sladkostech.

Pomůžeme Vám – nabízíme svatební dorty a další dobroty do svatebního sweet baru: dezerty, cupcakes, popcakes, makronky a v neposlední řadě i svatební koláčky 4 druhů! Nepoužíváme žádné konzervační látky, dochucovadla ani látky zvýrazňující aroma.

Všechny svatební sladkosti ladíme do konceptu Vaší svatby. Naaranžujeme, nazdobíme, vyrobíme papírové dekorace nebo jen zapůjčíme vybavení.

Pro Váš sweet bar Vám zapůjčíme vybavení – podnosy, poklopy, tácy a mísy. Vaše svatba bude dokonalá! Ceny určujeme podle objemu objednávky, bereme si vratnou zálohu 1000 Kč. Půjčovné za nádobí je průměrně kolem 500 Kč celkem.

Ceník sweet baru

  • Záleží na druhu sladkostí, počtu osob atd.
  • Aranžování sweet baru – 500 Kč
  • Zapůjčení vybavení (nádobí) – orientačně 500 Kč (záleží na počtu kusů)
  • Dekorace – dle přání a požadavků
  • Deinstalace sweet baru – 500 Kč (druhý den, v rámci Prahy i s dopravným)

Zimní svatební sweet bar

FOTO: Radek Lavička

Do správného svatebního sweet baru patří nejen svatební dort, ale i cupcakes, popcakes, makronky, svatební koláčky a různé minizákusky.

Reference na náš svatební sweetbar

Dobrý den, chtěla bych Vám tímto poděkovat, candybar i koláčky byly naprosto úžasné! Všichni byli nadšeni 🙂

reference candy-bar


 

Ve svatební den se nevěsty stresují, aby vše krásně vypadalo, jídlo dobře chutnalo, hosté se bavili, avšak díky Lucce Dupalové a její mamince jsem se mohla opravdu soustředit jen na zkrášlování. Firma Lumi Dobroty mi zajistila překrásnou výzdobu svatby, poradili si skvěle i s tématem Hawaii, svatební dort i celý sweet bar byl tak výborný, že nezůstalo vůbec nic a to se jen tak nevidí. Tímto bych ráda poděkovala za neskutečně perfektní spolupráci, která se málokdy vidí. Brzy zašlu i fotodokumentaci jako důkaz jejich skvělého výkonu. Takže děkuji moc, bez Vás by to nešlo a žádná naše oslava či další slavnosti se bez Vás již neobejdou.

Sandra a Martin.


 

Svatební cupcakes a popcakes

Moderní a velice oblíbené svatební minidortíky, tedy cupcakes a popcakes (lízátka) různých chutí a vzhledů. Cupcakes a popcakes Vám vytvoříme přesně do barev a stylu Vaší svatby. Více o svatebních cupcakes.


Minidezerty, italská semifreda a makronky

Tradiční české minidezerty, ale italská semifreda či lahodné francouzské makronky.


Svatební dorty

Gurmánským vrcholem na svatbě je svatební dort, který na žádné svatbě nesmí chybět. Upírají se na něj zraky všech hostů a každý se těší až jej uvidí a ochutná. Přesně tohle – vzhled a chuť – jsou dvě nejdůležitější podmínky výběru svatebního dortu. U nás si vzhled jednoduše vyberete a než Vám dort upečeme, uděláme Vám ochutnávku – za 35Kč malý minidortík. Více o svatebních dortech.


Svatební cukroví a perníčky

Svatební cukroví a perníčky nejen do výslužek, ale i na svatební hostinu.


Svatební koláčky Praha

Svatební koláčky PRAHA

  • Kynuté svatební koláčky – 4 náplně;
  • Moravské kynuté svatební koláčky – 4 náplně;
  • Tvarohové svatební koláčky – 4 náplně;
  • Vázané koláčky za šlehačkového těsta – 4 náplně.

Více informací o svatebních koláčcích.